قوانین و مقررات سایت دنتال طب

1- تعریف روز کاری:
روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. دنتال طب به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.

2-  سیاست بازگشت کالا و لغو سفارش:
در صورت تایید تکمیل تراکنش بانکی و صدور فاکتور، کالای فروخته شده تا 3 روز بدون تحمل جریمه و با صلاحدید مدیران شرکت، امکان مرجوع شدن دارد. تنها هزینه ارسال مجدد کالا بر عهده مشتری میباشد و مبلغ بازگشتی به شماره حساب اعلام شده از طرف مشتری بازگردانده خواهد شد. (بدیهی است کالاهای مصرف شده، مخدوش شده و حتی باز شده امکان مرجوع شدن ندارند).

3- عضویت:

افراد برای عضویت در سایت شرکت و خرید از آن باید به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، مراحل عضویت را انجام می دهند.

تبصره 1: کاربر باید آدرس پست الکترونیکی خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به ‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

تبصره 2: عضویت در سایت فروشگاه رایگان است.

تبصره 3: به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و شرکت هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد.

4- مراحل خرید:
1- انتخاب کالا   2- ورود/ثبت نام   3- ثبت آدرس تحویل کالا   4- نمایش نحوه پرداخت   5- نمایش هزینه حمل و نقل و بسته بندی   6- نمایش اطلاعات کامل خرید شامل کلیه هزینه ها   7- انتقال به درگاه پرداخت بانک    8- پرداخت و بازگشت به سایت و دریافت کد خرید و شناسه پرداخت   9- ارسال کالا برای مشتری

5- نحوه پرداخت اینترنتی: 

کاربران محترم سایت دنتال طب می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید. 

1- شماره 16 رقمی کارت

این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.

2- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند، اما کارت بیشتر بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

3- کد  CVV2:

این کد یک عدد 3 یا 4 رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و... به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی 4 رقمی است.

4- تاریخ انقضا

تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است.

6- پرداخت در محل تحویل:

به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. با وجود این، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، دنتال طب این امکان را نیز فراهم آورده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها، تهران یا یکی از شهرهای تحت پوشش تحویل اکسپرس دنتال طب باشد، هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش، به یکی از روش‌های زیر پرداخت کنند.

لازم به ذکر است، سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از سی میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت اینترنتی تسویه شوند. 1- پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل:

از آنجا که همگی ماموران تحویل سفارش دنتال طب دستگاه‏‏‌های کارت خوان سیار (POS) همراه دارند، می‌توان هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام داد.

2- پرداخت نقدی در محل تحویل:

برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند، دنتال طب امکان پرداخت نقدی در محل را نیز فراهم آورده است.

7- نحوه ارسال کالا:
کلیه سفارشات شهرستان ها 1 الی 12 ساعت پس از سفارش تحویل اداره پست، شرکت تیپاکس و شرکت پیام می گردد تا درب منزل یا محل کار تحویل شما مشتری گرامی گردد. (بنا به فاصله شما تا فروشگاه دنتال طب واقع در مرکز تهران زمان تحویل متغییر و حداکثر 24 تا 48 ساعت پس از سفارش خواهد بود که مسافت نسبت به شهرستانهای مختلف متفاوت است.)

در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های معمول ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های معمول صورت نگیرد.

8- قطعی شبکه و مشکلات پرداخت:
در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

8- هویت کاربر و مشخصات تحویل گیرنده کالا:
هویت کاربران بر اساس نام و نام خانوادگی در هنگام ثبت نام در سایت تعیین میگردد و هنگام تحویل کالا همراه داشتن کارت شناسایی الزامی میباشد. کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد

9- اعتبار قیمت ها:
اعتبار قیمت تا پایان اسفند سال یک هزار و سیصد و نود و پنج هجری شمسی میباشد. تمدید و یا تغییر قیمت ها پس از تاریخ ذکر شده در سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

10- گارانتی:

دنتال طب اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کند. از آنجا که دنتال طب برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت، تنها با شرکت‌های معتبر همکاری می‌کند، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالای دارای هولوگرام و برچسب معتبر که هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده است، را از دنتال طب خریداری می‌کنند. ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند. برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار ایران و سایر کشورها ساخت چین هستند و تنها به دلیل خط تولید ارزان‏‌تر است که در این کشور تولید شده‌اند. تمامی محصولات ارائه شده در وب سایت دنتال طب توسط شرکت وارد کننده گارانتی شده و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند. لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت 3 روز ضمانت بازگشت، در صورتی که  با هرگونه ایراد و اشکال مواجه شوند، بررسی مساله در حوزه صلاحیت مدیران شرکت مربوطه است.

بنابراین کلیه کالاهایی که در دنتال طب عرضه می‌شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کار کرده و یا غیر اصلی در سایت دنتال طب به فروش نمی‌رسد. از این رو است که دنتال طب اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت را تضمین می‌کند.

کسب و کار سایت به صورت B2B است و فروش فقط به داروخانه ها و مراکز درمانی .... انجام می شود.

تذکر: تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.